Msze Święte i Nabożeństwa

Transmisja na żywo z Kościoła Parafialnego pw. Św. Marcina w Zadrożu

Od niedzieli (tj. 31 maja) zapraszamy do Kościoła na Eucharystię.

Drodzy Parafianie informujemy, że transmisja online będzie do soboty włącznie. Od niedzieli (tj. 31 maja) zapraszamy do Kościoła na Eucharystię. Przypominamy również, że Msza Święta z kaplicy o godz. 9:00 będzie w Kościele Parafialnym.

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELĘ

(Kaplica w Wielmoży)

MSZE ŚWIĘTE W TYGODNIU

Od wtorku oktawy Wielkanocy do końca września o godzinie : 18:00
Od października do Wielkanocy o godzinie : 17:00

NABOŻEŃSTWA

W I środy miesiąca Nabożeństwo do Św. Józefa z prośbami kierowanymi do Niego, w pozostałe środy Nabożeństwa do Matki Bożej Pocieszenia z prośbami do Niej Kierowanymi.
W IV piątek miesiąca o godzinie 17:30 Droga Krzyżowa, o godzinie 18:00 Msza Święta na uczczenie i uwielbienie Ducha Świętego. Po Mszy Świętej modlimy się o uwolnienie oraz uzdrowienie duchowe i fizyczne. Błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem, oraz poświęcenie wody, soli i oliwy.
Droga Krzyżowa w czasie Wielkiego Postu w Kościele o godzinie 16:30 i po Msza Święta, w Kaplicy o godzinie 17:30 i po Msza Święta.
W I czwartek miesiąca po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlimy się za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne.
W I piątek miesiąca po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu, wynagradzamy Sercu Pana Jezusa za popełnione grzechy.
W I sobotę miesiąca po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu, wynagradzamy za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi.
W I niedziele miesiąca po każdej Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu
oraz o godzinie 15:00 koronka do Bożego Miłosierdzia.
W każdy III piątek miesiąca o godzinie 20:00 rozpoczyna się Uwielbienie Najświętszego Sakramentu, trwa ono do godziny 21:00.
Podczas uwielbienia można modlić się osobistą modlitwą lub śpiewem z zespołem który Uwielbia Najświętszy Sakrament.
Zachęcamy do obserwowania aktualności, ponieważ data i godzina każdego uwielbienia może się zmienić.