Ogłoszenia Duszpasterskie na XI Niedzielę Zwykłą

1. W tym tygodniu w liturgii:
  • W poniedziałek Uroczystość Św. Brata Alberta Chmielowskiego, głównego Patrona Diecezji Sosnowieckiej.
  • W piątek Wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
  1. Nabożeństwo czerwcowe po Mszy Świętej o godz. 17:30, w kaplicy o godz. 18:30 Msza Święta i nabożeństwo.
  2. W piątek zakończenie roku szkolnego o godz. 8:00 Msza Święta w Zadrożu oraz o godz. 8:00 w Wielmoży. Pragniemy podziękować Bogu za otrzymane łaski i prosić o błogosławieństwo Boże w czasie wakacji. Nie zapominajmy o modlitwie i niedzielnej Mszy Świętej.
  3. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary na potrzeby Parafii i na remont w okuł kościoła.
  4. Chłopcy, którzy chcieliby zostać ministrantami mogą zgłaszać się do Ks. Tomasza.
  5. Od 22.06.2024r. Rozpoczyna się nowenna przed Świętem Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Kto ze wspólnoty jeszcze nie odebrał nowenny, to jest przygotowana w zakrystii.
  6. Na jutro na godz. 9:00 zapraszam panów do plantowania ziemi oraz innych prac.
  7. Siostry Kanoniczki Ducha Świętego gorąco dziękują za ofiarę 5568 zł
  8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, a na sobotę bez kwiatów zapraszam rodziny: Mazela, Dybich, Klimek, Borówka, Dziuba i Świda.
  9. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom Składamy najserdeczniejsze życzenia, opieki Matki Bożej Zadroskiej, obfitości łask Bożych i darów płynących od Ducha Świętego. Za tydzień składamy serdeczne życzenia Ojcom w dniu ich święta.