Ogłoszenia Duszpasterskie na XXX Niedzielę Zwykłą

1.  Dziś XXX niedziela zwykła. Po mszy św. można złożyć dobrowolną ofiarę na działalność Caritas. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Będziemy modlić się w intencji nowych powołań misyjnych.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• W czwartek – św. św. Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów

3. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo różańcowe. Rozpoczynać się ono będzie w kościele o 17.00, natomiast w kaplicy w Wielmoży – we wtorki o godz. 17.45. Za tydzień w niedzielę ostatnie nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.40.

4. Zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkoły w Zadrożu (oprócz młodzieży z klas VIII). Odbędzie się ono w piątek, 29 października o godz. 16.15. Po spotkaniu, młodzież z klas VII poprowadzi różaniec misyjny.

5. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary na potrzeby Kościoła.

6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 150 zł. Na sobotę bez kwiatów zapraszam rodziny: Wiesławę Baranek, Wiolettę Zgodę, Alinę Rech, Agatę Biernacką i rodziny Gądków.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Szczęść Boże.