Ogłoszenia Duszpasterskie na XII Niedzielę Zwykłą

1. W tym tygodniu w liturgii:
  • W poniedziałek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, odpust w par. Jangrot.
  • W czwartek Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy.
  • W piątek Wspomnienie Św. Ireneusza bp. i męczennika.
  • W sobotę Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła – ofiary zebrane na tacę są przeznaczone na wsparcie Stolicy Apostolskiej.
  1. Nabożeństwo czerwcowe po Mszy Świętej o godz. 17:30, w kaplicy o godz. 18:30 Msza Święta i nabożeństwo.
  2. W piątek jako czwarty piątek miesiąca o godz. 17:30 Droga Krzyżowa, o godz. 18:00 Msza Święta na uczczenie i uwielbienie Ducha Świętego, modlitwy o uzdrowienie duchowe i fizyczne i błogosławieństwo. Serdecznie zapraszamy.
  3. Wyjeżdżających na kolonie proszę o odbiór kart uczestnika i wpłatę zaliczki 500 zł.
  4. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary na potrzeby Parafii i na remont wokół kościoła.
  5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, a na sobotę zapraszam rodziny: Domagała, Mazurek, Bierca, Wawer, Guz, Pieszczek i Cyganek .
  6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom Składamy najserdeczniejsze życzenia, opieki Matki Bożej Zadroskiej, obfitości łask Bożych i darów płynących od Ducha Świętego.
  7. Nasza parafia otrzymała pulę voucherów uprawniających do zniżkowego zakupu biletu na nazywaną arcydziełem technologii, absolutnie wyjątkową w skali światowej wystawę immersyjną: „Kaplica Sykstyńska. Dziedzictwo”. To odwzorowane w skali 1:1 w formule multimedialnej największe dzieło sakralne świata. Ci, którzy widzieli już tę wystawę-spektakl, są zachwyceni, dlatego gorąco zachęcamy. Wystawa jest dostępna w Krakowie przez najbliższe tygodnie, a vouchery można odebrać w zakrystii. Kraków, ul. Śniadeckich 15