Msze Święte i Nabożeństwa

Od wtorku oktawy Wielkanocy do końca września o godzinie : 18:00
Od października do Wielkanocy o godzinie : 17:00

NABOŻEŃSTWA

W I środy miesiąca Nabożeństwo do Św. Józefa z prośbami kierowanymi do Niego, w pozostałe środy Nabożeństwa do Matki Bożej Pocieszenia z prośbami do Niej Kierowanymi.
W IV piątek miesiąca o godzinie 17:30 Droga Krzyżowa, o godzinie 18:00 Msza Święta na uczczenie i uwielbienie Ducha Świętego. Po Mszy Świętej modlimy się o uwolnienie oraz uzdrowienie duchowe i fizyczne. Błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem, oraz poświęcenie wody, soli i oliwy.
Droga Krzyżowa w czasie Wielkiego Postu w Kościele o godzinie 16:30 i po Msza Święta, w Kaplicy o godzinie 17:30 i po Msza Święta.
W I czwartek miesiąca po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlimy się za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne.
W I piątek miesiąca po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu, wynagradzamy Sercu Pana Jezusa za popełnione grzechy.
W I sobotę miesiąca po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu, wynagradzamy za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi.
W I niedziele miesiąca po każdej Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu
oraz o godzinie 15:00 koronka do Bożego Miłosierdzia.
W każdy III piątek miesiąca o godzinie 20:00 rozpoczyna się Uwielbienie Najświętszego Sakramentu, trwa ono do godziny 21:00.
Podczas uwielbienia można modlić się osobistą modlitwą lub śpiewem z zespołem który Uwielbia Najświętszy Sakrament.
Zachęcamy do obserwowania aktualności, ponieważ data i godzina każdego uwielbienia może się zmienić.