1. Wystawienie Najśw. Sakramentu codziennie o 16.30.

2. Wydarzenia liturgiczne w nadchodzącym tygodniu:

• W środę jako I m-ca modlimy się do Matki Bożej Pocieszenia i św. Józefa;
  • W czwartek jako I m-ca modlimy się za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne;
  • W piątek jako I m-ca czcimy serce Pana Jezusa i wynagradzamy za grzechy własne i całego świata. Spowiedź rano przed godz. 7.00 oraz od godz. 16.30;
  • W sobotę jako I m-ca wynagradzamy za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi. Różaniec wynagradzający o godz. 16.00.
  • W niedzielę jako I m-ca adoracja po każdej mszy św. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i  modlitwy wspólnoty Najdroższej Krwi Pana Jezusa.

3. W sobotę przypada liturgiczne wspomnienie św. Kazimierza, Królewicza, patrona naszej kaplicy w Wielmoży. Uroczystość odpustowa rozpocznie się modlitwą Różańcową o godz. 11.15, która poprowadzi Róża św. Kazimierza. Po niej msza święta, którą poprowadzi i Słowo Boże wygłosi ks. Marcin Kruszak – notariusz kurii diecezjalnej. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wielmoży i całej naszej Parafii.

4. Ofiary na kwiaty do Ciemnicy i Grobu Pańskiego można dołączać do niedzielnej tacy.

5. Osoby, które udają się na pielgrzymkę do Włoch, prosimy o wpłatę kolejnych rat. Numery konta z tytułem przelewu są na umowach, które trzeba odebrać z zakrystii, wypełnić je i jak najszybciej zwrócić.

6. Bóg zapłać za ofiarę 4210 zł na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Syrii i Turcji.

7. Pierwszego marca obchodzimy dzień poświęcony Żołnierzom Wyklętym. Zmieniamy również tajemnice różańcowe: modlimy się o pokój na świecie, nawrócenie Rosji, o trzeźwość i nawrócenie grzeszników.

8. Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek o godz. 17.30.

9. Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby parafii i wszelką życzliwość. Dziękujemy za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę 300 zł. Na sobotę zapraszamy rodziny: Małysów, Seweryn, Mateusza Gądka, Piotra Gądka i Tadeusza Gądka.

10. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, niewiastom z okazji Dnia Kobiet składamy gorące życzenia, zdrowia duszy i ciała, opieki Maryi i obfitości Bożych Łask.