1. Wystawienie Najśw. Sakramentu codziennie o 16.30, modlitwy za Ojczyznę i Parafię. W środę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Prośby można wypisywać na kartce w bocznym wejściu i wrzucić je do skrzyneczki.

2. Nabożeństwo drogi krzyżowej: w piątki o 16:30 w Kościele, w kaplicy o 17:30, nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o 15:45. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do licznego udziału.

3. Na ołtarzu Św. Anny będzie wystawiona parafialna Księga Trzeźwości z intencją podjęcia abstynencji oraz lista osób zobowiązujących się do całodziennego postu w wybranym dniu o chlebie i wodzie i odmówienia litanii do Św. Józefa w intencji nowych powołań kapłańskich z naszej diecezji.

4. Są do nabycia jeszcze szkaplerze św. Michała Archanioła.

5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za ofiarę 10.800 zł na pomoc Ukrainie.

6. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę. Na sobotę zapraszam rodziny: Herian, Pawlik, Półtorak, Pasternak, Grysak, Kołodziejczyk.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, niewiastom z okazji Dnia Kobiet składamy gorące życzenia, zdrowia duszy i ciała, opieki Maryi i obfitości Bożych Łask.