Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Adwentu

 1. W tygodniu w liturgii:
 • We wtorek Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe
 • W środę Wspomnienie Św. Łucji, Dziewicy i Męczennicy
 • W czwartek Wspomnienie Św. Jana od Krzyża , Kapłana i Doktora Kościoła
 1. Roraty ku czci NMP rano o godz. 6.30 i wieczorem o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy starszych, młodzież i dzieci. We wtorek Nie będzie rorat o godz. 17:00 ze względu na spowiedź całodobową w Jerzmanowicach

Roraty dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek zapraszamy z lampionami, które oznaczają, że oczekujemy na przyjście Chrystusa.

 1. W dzisiejszą niedzielę jako II Adwentu po każdej mszy zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie
 2. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16.30
 3. W następną niedzielę rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które poprowadzi O. Bartosz, ze zgromadzenia Ojców Kapucynów
 4. Świece na stół wigilijny są do nabycia w zakrystii
 5. W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 12:00 dzieci klas komunijnych będą miały poświęcone i rozdane medaliki
 6. Strażacy oraz druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Zadrożu, będą rozprowadzać kalendarze w przyszłą niedzielę to jest 17.12.2023r. Zachęcamy do wsparcia naszych strażaków poprzez zakup kalendarza
 7. Klasztor w Imbramowicach zaprasza na czuwanie które odbędzie się 15.12.2023r. Na którym obecny będzie Ks. Bogusław Nagel opiekun Apostolatu Margaretka na poziomie krajowym. Na czuwaniu będzie przybliżana sylwetka Sługi Bożej Rozalii Celakówny PLAN CZUWANIA – 19:00 Rozważanie o Męce Pańskiej – 19:30 Droga Krzyżowa – 20:15 Konferencja – 21:00 Msza Święta – 22:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – 23:00 Nowenna do Jezusa Cierpiącego – 23:30 Kompleta
 8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Na sobotę zapraszam rodziny: Kajców, Gądek, Kozioł, Tokaj, Małgorzatę i Iwonę, Dziedzic
 9. Od 16.12. 2023r. Rozpoczynamy Nowennę przed uroczystością Bożego Narodzenia
 10. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom Składamy najserdeczniejsze życzenia, opieki Matki Bożej Zadroskiej, obfitości łask Bożych i darów płynących od Ducha Świętego.