1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

  • We wtorek –  św. Antoniego, opata
  • W czwartek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
  • W sobotę – św. Agnieszkę, dziewicę i męczennice

2. Wystawienie Najśw. Sakramentu codziennie od godz. 16:30.

3. W piątek na godz. 19.00 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia. Niech modlitwa, śpiew, refleksja nad Słowem Bożym, umocni naszego Ducha, wiarę i miłość.

4. W środę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

5. W przyszłą niedzielę po każdej mszy św. będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na leczenie i rehabilitację Magdaleny Ambrozik, chorej na dziecięce porażenie mózgowe. Rodzice dziękują za wszelki gest życzliwości.

6. Można zgłosić chęć przyjęcia wizyty duszpasterskiej dla tych rodzin, które w wyznaczonym czasie nie mogły tego uczynić. „Kolęda” dodatkowa rozpocznie się od wtorku od godz. 15.00.

7. Planujemy pielgrzymkę do Gidel – sanktuarium Matki Bożej Uzdrowienie Chorych. Tam odbędzie się msza św. Po niej udamy się na Jasną Górę. Wyjazd 28 stycznia (sobota) w godzinach porannych. Powrót około godz. 19.00.

8. Dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii i wszelką okazaną pomoc i życzliwość. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam rodziny: Scelinów, Maj, Szostek, Głowackich, Baranek i Kubik.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Szczęść Boże.