Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Zwykłą

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

  • W poniedziałek –  św. Antoniego, opata
  • W środę – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
  • W piątek – św. Agnieszkę, dziewicę i męczennice

2. Wystawienie Najśw. Sakramentu codziennie od godz. 16:30 – oprócz środy i czwartku.

3. W piątek na godz. 19.00 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia. Niech modlitwa, śpiew, refleksja nad Słowem Bożym, umocni naszego Ducha, wiarę i miłość.

4. Plan wizyty duszpasterskiej w nadchodzącym tygodniu dostępny jest w gablocie, parafialnej gazetce i stronie internetowej.

5. Gorąco pragnę i modlę się, aby Intronizacja św. Michała Archanioła i oddanie całej Parafii pod Jego opiekę, spowodowały szczególną więź miedzy Nim, a nami. Niech wyraża się to w codziennym odmawianiu modlitwy do św. Michała Archanioła (tzw. Egzorcyzm prosty), czy innych modlitw jemu poświęconych (np. litanii). Szczególną więzią jest również noszenie płóciennego Szkaplerza św. Michała Archanioła. Informację na jego temat można znaleźć w gazetce i w zakrystii. Po zakupieniu szkaplerza w zakrystii, zostanie on poświęcony i przez kapłana nałożony. Osoba, która przyjmie szkaplerz, zostanie wpisana do Bractwa Szkaplerza. Gorąco zachęcam do tej praktyki dzieci po I Komunii Św., młodych oraz wszystkich Parafian.

6. W sobotę 22.01 oraz niedzielę 23.01 będzie można zgłosić chęć przyjęcia wizyty duszpasterskiej tych rodzin, które w wyznaczonym czasie nie mogły tego uczynić.

7. Dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii i wszelką okazaną pomoc i życzliwość.

8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 300 zł. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam rodziny: Czesława Kowalskiego, Domagałów, Głowackich, Kołodziejczyk, Bugaj, Borówka, Osolińskich, Tokaj.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Szczęść Boże.