Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego

1. W tym tygodniu w liturgii:
  • W poniedziałek Wspomnienie NMP Fatimskiej – rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie, Msza Święta o godz. 19:00 po Mszy Świętej różaniec bez procesji ze względu na rozpoczęte prace przy kościele.
  • We wtorek Święto Św. Macieja Apostoła
  • W czwartek Święto Św. Andrzeja Boboli kapłana i męczennika.
  1. Trwamy w nowennie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Prośmy w naszych modlitwach o pomnożenie darów i światło Ducha Świętego.
  2. W sobotę w Katedrze w Sosnowcu diakon naszej diecezji przyjmie święcenia kapłańskie. Polecajmy go w naszej modlitwie.
  3. W przyszłą niedzielę czterdzieści czworo dzieci przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Otoczmy te dzieci naszą gorącą modlitwą, aby zawsze były wierne Panu Jezusowi.
  4. Nabożeństwa majowe w kościele po pierwszej Mszy Świętej, w kaplicy we wtorki o godz. 18:30 Msza Święta i nabożeństwo
  5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, a za dwa tygodnie na sobotę bez kwiatów zapraszam rodziny: Wypasek, Świdów, Okrajni, Tracz, Głowackich i Tarasin.
  6. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary na potrzeby Parafii, aby dalej kontynuować i kończyć rozpoczęte prace przy kościele
  7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom Składamy najserdeczniejsze życzenia, opieki Matki Bożej Zadroskiej, obfitości łask Bożych i darów płynących od Ducha Świętego.