1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

  • W poniedziałek – św. Andrzeja Bobolę, kapłana i męczennika – głównego patrona Polski. Naszą gorącą modlitwą obejmujmy wszystkie sprawy duchowe i materialne Naszej Ojczyzny

2. W tym tygodniu dzieci komunijne obchodzą swój „Biały Tydzień”, aby podziękować Panu Jezusowi za dar Komunii Świętej. Uczestniczyć one będą we mszy św. o godz. 17.30, a następnie w nabożeństwie majowym. Kolejna msza odbywać się będzie o godz. 18.15.

3. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 16.00 będzie poświęcenie pól z prośbą o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy. Jeden kapłan zacznie od ul. Wesołej w Wielmoży, drugi od Zagórowej – Milonki.

4. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i wszelką życzliwość oraz pomoc przy różnych pracach. Serdecznie dziękujemy za złożoną ofiarę 1000 zł z racji Dnia Fatimskiego mieszkańcom kol. Skotnica, Studzianki i Podkrzewie.

5. Odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia obchodzić będziemy w niedzielę, 29 maja.

6. Na sprzątanie kościoła w przyszłą sobotę, zapraszamy rodziny: ŚWIDÓW, PETLIC, PĘCZEK, oraz ze Skotnicy: rodziny GĄDEK, GŁOWACKICH, SAMUL.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, składamy gorące życzenia, zdrowia duszy i ciała, opieki Maryi i św. Patronów oraz obfitości Bożych Łask.