1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

• W środę – św. Alojzego Gonzagę, zakonnika
  • W sobotę – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Odpust w parafii Jangrot

2. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa codziennie po pierwszej mszy św. wieczornej, we wtorek w kaplicy po mszy o godz. 18.15, w niedzielę o 15.45.

3. Osoby, które zamówiły obrazki Matki Bożej Pocieszenia, mogą je odebrać w zakrystii. Koszt: mały 20 zł, duży 30 zł.

4. W piątek zakończenie Roku Szkolnego. Msza św. dla dzieci i młodzieży z Zadroża o godz. 7.30., dla dzieci i młodzieży w Wielmoży o godz. 8.00. Dziękując za otrzymane łaski w dobiegającym końca Roku szkolnym i katechetycznym, będziemy prosić o Boże bł. i bezpieczeństwo w czasie wakacji. Nie zapominajmy wtedy o modlitwie i niedzielnej mszy świętej.

5. W piątek o godz. 17.30 Droga Krzyżowa, a po niej msza św. na uwielbienie i uczczenie Ducha Św. Modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie, poświęcenie oleju, wody, soli i innych przedmiotów. Zapraszamy.

6. Bóg zapłać za złożoną ofiarę 1500 zł od mieszkańców ul. Widokowej, Wesołej i Spokojnej z racji Dnia Fatimskiego.

7. Zapraszamy na ostatnie przed wakacyjne spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek o godz. 18.00.

8. Dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii i wszelką okazaną pomoc i życzliwość. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 450 zł. Na sobotę bez kwiatów zapraszam rodziny: Kurek, Wiolettę Niemiec, Zdzisławę Gądek, Mariannę, Barbarę, Angelikę Niemiec.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego.