Ogłoszenia Duszpasterskie na XIII Niedzielę Zwykłą

  1. W tym tygodniu w liturgii:
  2. W środę Święto Św. Tomasza Apostoła
  3. W sobotę Wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, Zakonnicy    
  4. W pierwszą środę miesiąca uczcimy Św. Józefa. W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się za kapłanów i o nowe powołania. W pierwszy piątek miesiąca wynagradzamy za grzechy popełnione przeciw Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, spowiedź przed godz. 7:00 i po południu od godz. 17:00. W pierwszą sobotę miesiąca wynagradzamy za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi, o godz. 17:00 Różaniec wynagradzający. W pierwszą niedzielę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Świętej, o godz. 15:00 modlitwy do Bożego Miłosierdzia i Najdroższej Krwi Pana Jezusa.                   
  5. Rozpoczynamy miesiąc lipiec, który jest poświęcony Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Od godz. 16:45 będą prowadzone modlitwy przez Wspólnotę Krwi Pana Jezusa. Będziemy polecać pokój na świecie, rodziny i prosić o uwolnienie od nałogu alkoholowego. Serdecznie zapraszamy.   
  6. Rozpoczynają się piesze pielgrzymki na Jasną Górę, 07.07.2024r. będzie nocować pielgrzymka kalwaryjska, 11.07.2024r. pielgrzymka z Trzebuni, 12.07.2024r. pielgrzymka z Trzemeśni, 16.07.2024r. pielgrzymka ze Skałki i w sierpniu pielgrzymka z Krakowa.   
  7. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary na potrzeby Parafii i na remont wokół kościoła. Dziękujemy druhom, strażakom za wykonaną pracę przy kościele.         
  8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 250 zł, a na sobotę zapraszam rodziny: Michalskich, Poseł, Gil, Kołodziejczyk, Herian i Pawlik.
  9. Dziękujemy wszystkim Panom za pomoc przy porządkowaniu ziemi przy kościele i również w tym tygodniu zapraszam do tych prac. 
  10. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom Składamy najserdeczniejsze życzenia, opieki Matki Bożej Zadroskiej, obfitości łask Bożych i darów płynących od Ducha Świętego.