1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

  • W poniedziałek – św. Benedykta, patrona Europy
  • We wtorek – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
  • W środę – św. św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników
  • W piątek – św. Bonawenturę, biskupa i dr Kościoła
  • W sobotę – NMP z Góry Karmel

2. W środę o godz. 19.00 kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Figurę Matki Bożej ubiorą i poniosą w procesji mieszkańcy Milonek od Zagórowej i Tarnawy.

3. Wyjazd pielgrzymki do Medjugorie w niedzielę 17 lipca. O godz. 9.45 włożymy bagaże do autokaru, a o godz. 10.15 będziemy uczestniczyć we mszy świętej. Prosimy w tych dniach o uregulowanie formalności, kto jeszcze tego nie uczynił.

4. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę i parafialne konto oraz za wszelką życzliwość, a także za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę 250 zł. Na sobotę bez kwiatów zapraszamy rodziny: Woszczek, Chodakowskich, Wawro, Pabisek, Marzenę Fordymacką oraz Martę Łączną.

5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia obfitości Bożych Łask, zdrowia duszy i ciała i opieki Pani Zadroskiej. Dzieciom, młodzieży i wszystkim, którzy będą wyjeżdżać życzymy spokojnego i bezpiecznego wypoczynku i powrotu do domu. Nie zapominajmy w tym czasie o modlitwie i niedzielnej Mszy Świętej.