1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• W piątek – św. Marię Magdalenę
  • W sobotę – św. Brygidę, zakonnicę i patronkę Europy

2. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy wspólnoty Najdroższej Krwi Chrystusa od godz. 16.45, w środę również nowenna do Matki Bożej Pocieszenia.

3. W przyszłą niedzielę po każdej mszy świętej poświecimy samochody, motocykle, skutery, rowery i wszelkie pojazdy prosząc za wstawiennictwem św. Krzysztofa, o bezpieczne przemieszczanie się po drogach. Ofiary zebrane z racji poświęcenia przeznaczone będą na misje.

4. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę i parafialne konto oraz za wszelką życzliwość, a także za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę 250 zł. Na sobotę bez kwiatów zapraszamy rodziny: Galon, Fordymackich, Janiec, Sowulów, Ziemniak i Świerkot.

5. Bóg zapłać za ofiarę 1105 zł z racji Dnia Fatimskiego od mieszkańców Milonek od strony Zagórowej i Tarnawy.

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia obfitości Bożych Łask, zdrowia duszy i ciała i opieki Pani Zadroskiej. Dzieciom, młodzieży i wszystkim, którzy będą wyjeżdżać życzymy spokojnego i bezpiecznego wypoczynku i powrotu do domu. Nie zapominajmy w tym czasie o modlitwie i niedzielnej Mszy Świętej.