1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

  • W piątek – święto Narodzenia NMP. Poświęcamy ziarna na zasiew

2. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Modlitwy za Parafię. W środę nowenna do Matki Bożej Pocieszenia.

3. Zapraszamy wszystkie dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej na msze św. o godz. 12.00 w przyszłą niedzielę. Po mszy spotkanie z rodzicami.

4. W pierwszą środę miesiąca czcimy Przeczyste serce św. Józefa

5. Jest już kalendarz z intencjami mszalnymi na nowy rok. Intencje przyjmujemy od jutra rana.

6. Zapraszamy wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami i zasilić szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii. Również nasza parafialna schola „Mocni Sercem” zaprasza dziewczynki do pomocy przy ubogaceniu niedzielnych mszy świętych poprzez śpiew. Prosimy zainteresowanych o kontakt z ks. Michałem.

7. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę i parafialne konto oraz za wszelką życzliwość. Dziękujemy za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę 400 zł. Na sobotę zapraszamy rodziny: Ewę i Józefa Borówka, Marzenę Cyganek, Stanisławę, Bożenę i Grażynę Borówka, Annę Dzióbek.

8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia obfitości Bożych Łask, zdrowia duszy i ciała i opieki Pani Zadroskiej.