1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

  • W środę – święto Podwyższenia Krzyża Świętego, droga krzyżowa o godz. 17.00
  • W czwartek – święto Matki Bożej Bolesnej

2. Wystawienie Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, czwartek i piątek od godz. 17.00, w sobotę od 16.30.

3. We wtorek kolejne nabożeństwo fatimskie o godz. 19.00. O ubranie figury Maryi i jej poniesienie prosimy mieszkańców Milonek przy szosie. Przynosimy świece.

4. W piątek zapraszamy na Wieczór Uwielbienia Boga o godz. 19.00.

5. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. W naszych modlitwach prośmy dla nich o światło Ducha Świętego oraz pomoc św. Patronów.

6. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania na po wakacyjne spotkanie formacyjne. Młodzież z klas VIII na spotkanie połączone z Wieczorem Uwielbienia w piątek na godz. 18.30, młodzież ze szkół średnich w sobotę na godz. 15.40.

7. W sobotę przypada 83 rocznica agresji Rosji Sowieckiej na Polskę. Módlmy się za Naszą Ojczyznę, za jej poległych obrońców, a także o pokój dla świata, szczególnie dla narodu ukraińskiego.

8. W niedzielę 25 września na Jasnej Górze odbędzie się ogólnopolski zjazd małżeństw i rodzin. Planowany jest wyjazd na tę uroczystość z naszej parafii o godz. 7.30. W planie msza święta z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich i oddaniem rodzin w opiekę Maryi o godz. 11.00. Po niej czas na osobistą modlitwę i indywidualne zwiedzanie.

9. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę i parafialne konto oraz za wszelką życzliwość. Dziękujemy za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę. Na sobotę bez kwiatów zapraszamy rodziny: Knap, Miodek, Kućmierczyk, Rolka, Petlic, Seweryn i Szostak-Sobalskich.

10. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia obfitości Bożych Łask, zdrowia duszy i ciała i opieki Pani Zadroskiej.