Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą

1.  W tym tygodniu w liturgii:
  2. W poniedziałek Wspomnienie Świętych męczenników Korneliusza, Papieża i Cypriana, Biskupa.
  3. W środę Święto Św. Stanisława Kostki Zakonnika, patrona dzieci i młodzieży.
  4. W piątek Wspomnienie Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, Kapłana, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
  5. W sobotę Święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
  6. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17:00 w czwartek po Mszy Świętej o godz. 18:30. Zapraszamy.
  7. W sobotę w Wielmoży odbędą się uroczystości z racji 100 lecia OSP, Msza Święta w kaplicy o godz. 14:00 z poświęceniem samochodu i kompleksu świetlicy wiejskiej. Zapraszam do modlitwy.
  8. Wyjazd na Jasną Górę o godz. 7:30 z parkingu są jeszcze wolne miejsca.
  9. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary na potrzeby Parafii i na remont wokół kościoła i wszelką okazaną pomoc.
  10. Bóg zapłać za ofiarę 500 zł. Od KGW z Zadroża z racji Dnia Fatimskiego.
  11. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 240 zł, a na sobotę bez kwiatów zapraszam rodziny: Świdów, Jaglarz, Szostków, Samul, Gądek i Głowackich.
  12. Pogrzeb + Mariusza Pabiska ze Starej Wsi odbędzie się we wtorek o godz. 11:30 różaniec i Msza Święta o godz. 12:00.
  13. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom Składamy najserdeczniejsze życzenia, opieki Matki Bożej Zadroskiej, obfitości łask Bożych i darów płynących od Ducha Świętego.