1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

  • W piątek – św. św. Szymona i Judę Tadeusza, Apostołów

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W kościele o godz. 17.00, w kaplicy w Wielmoży we wtorek o godz. 17.30. W niedzielę o godz. 15.40. Dzieci i młodzież ze szkół podstawowych – szczególnie te, które przygotowują się do przyjęcia sakramentów I Komunii i Bierzmowania – zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki.

3. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Taca przeznaczona będzie na Papieskie Dzieła Misyjne.

4. W najbliższy piątek odbędzie się kolejne nabożeństwo na uczczenie i uwielbienie Ducha Świętego. Różaniec o godz. 17.00, o 17.30 Droga Krzyżowa, a o 18.00 msza święta. Po niej modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie, błogosławieństwo wody, soli, oleju i innych przedmiotów. Serdecznie zapraszamy.

5. Podobnie jak w poprzednich latach, w dzisiejszą niedzielę 23.10., a także za tydzień tj. 30.10., będzie można zakupić znicze, wkłady i kwiaty na cmentarz. Sprzedaż w dolnej salce parafialnej, będą prowadzić ministranci i lektorzy z naszej parafii, a dochód z niej będzie przeznaczony na Fundusz Młodzieżowy.

6. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę i parafialne konto oraz za wszelką życzliwość. Dziękujemy za zakup kremówek, z których dochód po odliczeniu wszelkich kosztów wyniósł 664 zł. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę. Na sobotę zapraszamy rodziny: Cyganek, Janik, Głowackich, Sowula, Bugaj, Byczek, Mazela.

7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia obfitości Bożych Łask, zdrowia duszy i ciała i opieki Pani Zadroskiej.