Ogłoszenia Duszpasterskie na XXX Niedzielę Zwykłą

 1. W tygodniu w liturgii:
 • W środę Uroczystość Wszystkich Świętych
 • W czwartek Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych
 • W sobotę Wspomnienie Św. Karola Boromeusza, Biskupa
 • Różaniec w kościele o godz. 16:30 W kaplicy we wtorki o godz. 17:00 i Msza Święta we wtorek zakończenie Różańca
 1. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Procesja na cmentarz wyruszy z kościoła o godz. 12:15 Po odprawieniu pięciu stacji na cmentarzu będzie Msza Święta za zmarłych Parafian. Zapraszam orkiestrę i wiernych do udziału w procesji i do modlitwy. Ofiara zebrane na tacę będą przeznaczone na Seminarium Duchowne.
 2. Od 01.11.2023r. Zmiana tajemnic Różańcowych: modlimy się za Ojczyznę, o pokój i dusze w czyśćcu cierpiące.
 3. W czwartek Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Różaniec w kaplicy o godz. 8:30 w kościele o 16:30 Po Mszy Świętej o godz. 10:15 odprawimy pięć stacji żałobnych za zmarłych. Do 08.11.2023r. Trwa oktawa Wszystkich Świętych, w kościele Różaniec za zmarłych o godz. 16:30 W czasie oktawy można uzyskać odpust zupełny za zmarłych, potrzeba nawiedzić cmentarz, przyjąć Komunię Świętą, odmówić modlitwę w intencji Ojca Świętego.
 4. W pierwszy piątek miesiąca wynagradzamy za grzechy popełnione przeciw Sercu Pana Jezusa, spowiedź przed godz. 07:00 i po południu od godz. 16:30 W pierwszą sobotę miesiąca wynagradzamy za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi, nabożeństwo z racji pierwszej soboty od godz. 16:30 W pierwszą niedzielę miesiąca adoracja po każdej Mszy Świętej. O godz. 15:00 wspólne modlitwy i Różaniec do Krwi Pana Jezusa.
 5. Od dnia Zadusznego będziemy się przygotowywać duchowo do Odpustu Parafialnego.
 6. Dzisiaj w salce katechetycznej na dole można nabyć znicze i wkłady do zniczy po każdej Mszy Świętej a także 01.11.2023r obok cmentarza.
 7. Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła i Parafii.
 8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Na sobotę bez kwiatów zapraszam rodziny: Dziedzic, Woszczek, Tokaj, Głąb, Stajniak, Zofię Dziedzic, Małgorzatę Tokaj i rodz. Bąk.
 9. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom Składamy najserdeczniejsze życzenia, opieki Matki Bożej Zadroskiej, obfitości łask Bożych i darów płynących od Ducha Świętego.