Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVIII Niedzielę Zwykłą

1. Obchodzimy dziś w polskim Kościele XXI Dzień Papieski. Z tej okazji, po każdej mszy św. młodzież z naszej parafii zbierać będzie datki na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zajmuje się ona pomocą zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• W środę – bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera
  • W piątek – św. Teresę od Jezusa, dziewicę i doktora Kościoła
  • W sobotę – św. Jadwigę Śląską

3. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo różańcowe. Rozpoczynać się ono będzie w kościele o 17.00, natomiast w kaplicy w Wielmoży – we wtorki o godz. 17.45. Zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkich wiernych.

4. W czwartek przypada Dzień Edukacji Narodowej. Otaczamy modlitwą wszystkich nauczycieli, wychowawców i katechetów.

5. W środę odbędzie się ostatnie nabożeństwo fatimskie w tym roku. Msza św. o godz. 19.00. Figurę Matki Bożej ubiorą i poniosą w procesji mieszkańcy Kolonii Glanowskiej.

6. W piątek o godz. 20.00 zapraszamy na comiesięczny Wieczór Uwielbienia Boga.

7. Przyjmujemy na wypominki roczne, półroczne i jednorazowe. Można wypisywać je na karteczki znajdujące się na stolikach przy wyjściu z kościoła.

8. W sobotę w godzinach wieczornych, odeszła do Wieczności Grażyna MAZELA z ul. Długiej. Jej pogrzeb odbędzie się w środę lub czwartek.

9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 220 zł. Na sobotę bez kwiatów zapraszam rodziny: Pieszczek, Przybek, Czart, Kowalskich, Kajców i Sowulów.

10. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Szczęść Boże.