Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVII Niedzielę Zwykłą

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

  • W poniedziałek – św. Franciszka z Asyżu
  • We wtorek – św. Faustynę Kowalską, Apostołkę Bożego Miłosierdzia
  • W czwartek – święto NMP Różańcowej

2. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo różańcowe. Rozpoczynać się ono będzie w kościele o 17.00, natomiast w kaplicy w Wielmoży – we wtorki o godz. 17.45. Dzieci komunijne i z klas pozostałych przychodzą w poniedziałki, środę i piątki. Zapraszamy wszystkich wiernych, aby przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej prosić o potrzebne łaski.

3. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy w Polskim Kościele XXI Dzień Papieski. Z tej okazji, po każdej mszy św. młodzież z naszej parafii zbierać będzie datki na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zajmuje się ona pomocą zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin.

4. W tym tygodniu przypadają:

  • I środa miesiąca – polecamy się opiece św. Józefa
  • I czwartek miesiąca – dzień modlitw za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne

5. Ze względu na dużą ilość kandydatów do Bierzmowania, podzieleni zostali oni na dwie grupy: I grupa – ze szkoły w Wielmoży oraz II grupa – ze szkoły w Zadrożu. Kandydatów z grupy I, a więc z Wielmoży, zapraszamy na spotkanie formacyjne we wtorek, 5 października o godz. 17.00. Spotkanie odbędzie się w kaplicy św. Kazimierza w Wielmoży.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 10.15 będzie msza św. zbiorowa za zmarłych.

7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 240 zł. Na sobotę bez kwiatów zapraszam rodziny: Halinę i Marcina Skalskich, Drabik, Pęczek, Czart, Habryń, Bąk, Mirosława Skalskiego.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Szczęść Boże.