Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXII Niedzielę Zwykłą

1.  Dziś XXXII Niedziela zwykła w roku liturgicznym. Można złożyć ofiarę do puszki na pomoc Kościołowi prześladowanemu. W poniedziałek kończy się Oktawa uroczystości Wszystkich Świętych. Różaniec połączony z wypominkami o godz. 16.30

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• We wtorek – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • W środę – św. Leona Wielkiego, papieża
  • W czwartek – św. Marcina z Tours, biskupa
  • W piątek – św. Jozafata, biskupa i męczennika
  • W sobotę – św. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych polskich męczenników

3. W czwartek 11 listopada przeżywać będziemy odpust parafialny. Uroczysta sumę odpustową i homilię w tym dniu wygłosi ks. Jerzy Basaj ze zgromadzenia Księzy Misjonarzy. Do tego wydarzenia przygotowujemy się duchowo, poprzez nowennę oraz przystępowaniem do Komunii Św. Zapraszam do licznego udziału Parafian oraz gości. Zapraszam całą asystę, druhów strażaków, orkiestrę i scholę „Mocni Sercem”.

4. Również w czwartek przypada 103 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Pamiętajmy o modlitwie za naszą Ojczyznę oraz o wywieszeniu flag na naszych domach.

5. Ze sprzedaży zniczy Liturgiczna Służba Ołtarza naszej parafii uzyskała 900 zł. Bóg zapłać za każdy zakupiony znicz od naszych ministrantów i lektorów.

6. Dziękujemy również za wszystkie złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii i wszelką okazaną pomoc i życzliwość.

7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Na sobotę zapraszam: Władysławę i Celinę Bąk, rodziny Marszałków, Pieszczków, Biernat, Dziedzic.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Szczęść Boże.