1. Jutro przypada liturgiczne wspomnienie św. Józefa – oblubieńca NMP. W kaplicy msza św. o godz. 9.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do św. Józefa. Po południu zapraszamy do poprowadzenia modlitwy Różańcowej Róże pw. Św. Józefa. Po niej będzie msza św. w intencji wszystkich aktualnych i zmarłych członków Róży i ich rodzin.

2. W sobotę przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to dzień świętości życia.

3. Od czwartku zaczynamy rekolekcje szkolne i parafialne. Plan rekolekcji można znaleźć w gablocie, gazetce, stronie internetowej parafii i Facebooku. Sobota będzie dniem spowiedzi w naszej parafii. Księża z naszego dekanatu spowiadać będą od godz. 9.00 do 12.00 oraz od 15.30 do 18.00. W czasie rekolekcji będzie zbierana taca na potrzeby tego czasu ćwiczeń duchowych. Już teraz módlmy się za ojca Mateusza – rekolekcjonistę, o światło Ducha Świętego dla niego i dla nas, abyśmy ten czas dobrze wykorzystali i wydali dobre duchowe owoce.

4. Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia Boga, który poprowadzi o. Rekolekcjonista wraz z grupą adoracyjno-uwielbieniową „Adoramus”, w sobotę o godz. 19.00. Zapraszamy wszystkich parafian, a w szczególności młodzież przygotowującą się do Bierzmowania.

5. W przychodni w Sułoszowie odbędą się badania USG Doppler żył i tętnic szyjnych, kręgowych, USG tarczycy i inne. Badanie jest płatne w cenie 70 zł. Odbędą się 23 marca (czwartek) w godz. 8.00 – 12.00.

6. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 17.30.

7. W zakrystii są do nabycia świece „Paschaliki” w cenie 8 zł, oraz baranki Wielkanocne w cenie 5 zł. Ofiary przeznaczone będą na Caritas.

8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i wszelką życzliwość. Dziękujemy za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę. Za dwa tygodnie w sobotę (1 kwietnia) zapraszamy rodziny: Pabisek, Żurowskich, Półtorak, Siejka, Marcińskich, Bierców, Tracz.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, składamy gorące życzenia, zdrowia duszy i ciała, opieki Maryi i św. Józefa oraz obfitości Bożych Łask.