Ogłoszenia Duszpasterskie na I Niedzielę Adwentu

1. W tygodniu w liturgii:
  • W poniedziałek Wspomnienie Św. Barbary, Dziewicy i Męczennicy
  • W czwartek Wspomnienie Św. Ambrożego, Biskupa i Doktora Kościoła
  • W Piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
  1. Roraty ku czci NMP rano o godz. 6.30 i wieczorem o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy starszych, młodzież i dzieci.

Dzieci przychodzą w poniedziałek, środę i piątek z lampionami, które oznaczają, że oczekujemy na przyjście Chrystusa.

1. W piątek z okazji Uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP Msza Święta w godzinę łaski o godz. 12.00, po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu
  2. W przyszłą niedzielę Msza Święta zbiorowa za zmarłych, których prosimy zgłaszać.
  3. W przyszłą niedzielę jako II Adwentu po każdej mszy zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie
  4. Zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny, które od jutra Pan Organista będzie roznosił po domach, zaczynając od domów od Skały
  5. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16.30, w I czwartek miesiąca modlitwy za kapłanów i o nowe powołania poprowadzi wspólnota „Margaretka”
  6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Na sobotę zapraszam rodziny: Sowulów, Bielach, Mazelów, Lech, Baranik i Lenik
  7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom Składamy najserdeczniejsze życzenia, opieki Matki Bożej Zadroskiej, obfitości łask Bożych i darów płynących od Ducha Świętego.