1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

  • W poniedziałek – św. Piusa X, papieża
  • We wtorek – święto NMP Królowej
  • W czwartek – św. Bartłomieja, Apostoła
  • W sobotę – święto NMP Częstochowskiej

2. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Modlitwy za Ojczyznę, Parafię i o pokój.

3. Najbliższy piątek będzie IV piątkiem miesiąca. Z tej racji o godz. 17.30 Droga Krzyżowa, o godz. 18.00 msza św. na uczczenie i uwielbienie Ducha Świętego. Po niej modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z poświęceniem przedmiotów.

4. W przyszłą niedzielę odbędą się dożynki diecezjalno-powiatowe w parafii Pilica. Udział w nich wezmą wieńce dożynkowe z Zadroża i Wielmoży. W parafii Kosmolów przypada wtedy również Odpust ku czci Matki Bożej Częstochowskiej.

5. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę i parafialne konto oraz za wszelką życzliwość. Dziękujemy za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę 240 zł. Na sobotę bez kwiatów zapraszamy rodziny: Kuzka, Szymczyk, Sowulów, Domagalskich, Malarz, Tokaj, Herian, Lipa i Górka.

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia obfitości Bożych Łask, zdrowia duszy i ciała i opieki Pani Zadroskiej. Wszystkim, którzy będą wyjeżdżać życzymy spokojnego i bezpiecznego wypoczynku i powrotu do domu. Nie zapominajmy w tym czasie o modlitwie i niedzielnej Mszy Świętej.