1.  Dziś II niedziela Adwentu. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nasze parafialne Rekolekcje Adwentowe. Poprowadzi je ks. dr Karol Nędza – dyrektor duszpasterstwa rodzin w naszej diecezji. Plan rekolekcji podany zostanie w przyszłą niedzielę.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• W środę – św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła
  • W czwartek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msza św. w Godzinie Łaski o 12.00.

3. Wystawienie Najśw. Sakramentu o godz. 16.30, czas na modlitwy osobiste i wspólnotowe w intencji parafii, ks. Rekolekcjonisty i owocnego przeżycia rekolekcji. W środę nowenna do Matki Bożej Pocieszenia.

4. Zapraszamy na Roraty ku czci Matki Bożej. Trwają one od poniedziałku do soboty rano o 6.30. Dzieci i młodzież zapraszamy na Roraty szczególnie w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00.

5. Dzieci Komunijne będą miały poświęcone i rozdane medaliki w przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 12.00.

6. W zakrystii dostępne są świece Caritas. Mała w cenie 9 zł, duża 20 zł.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 10.15 msza św. zbiorowa za zmarłych.

8. W piątek 9 grudnia zapraszamy na wieczór uwielbienia Boga o godz. 19.00.

9. Dziś po każdej mszy św. będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na Fundację Pomocy Kościołowi na wschodzie.

10. Zapraszamy na koncert kolęd oraz prezentacje ozdób bożonarodzeniowych. Wydarzenie będzie miało miejsce w przyszłą niedzielę o godz. 17.00 w kaplicy św. Kazimierza w Wielmoży. Jest to projekt „Integracja mieszkańców gminy Sułoszowa”. Wraz z panią Sylwią Lorenc – prowadzącą oraz solistką serdecznie zapraszamy.

11. Spotkanie dla młodzieży bierzmowanej odbędzie się w następujących terminach:

• Dla uczniów szkół średnich – przyszła niedziela 11 grudnia o godz. 15.15
  • Dla uczniów szkół podstawowych – wtorek 13 grudnia po mszy św. o godz. 16.00 (a więc około godz. 16.50)

12. Dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii i wszelką okazaną pomoc i życzliwość.

13. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 210 zł. Na sobotę zapraszamy rodziny: Bierców, Bąków, Tokaj, Baranek, Kania, Mazelów, Pieszczków.

14. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Szczęść Boże.