1.  Dziś II Niedziela po Bożym Narodzeniu. Za tydzień święto Chrztu Pańskiego. Kończy się okres Bożego Narodzenia.

2. W tym tygodniu wspominamy w liturgii Kościoła:

• W poniedziałek – św. św. Bazylego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła
  • W piątek – święto Objawienia Pańskiego. Światowy dzień misyjny. Po każdej mszy poświęcimy kredę, kadzidło i wodę. Taca przeznaczona jest na Krajowy Fundusz Misyjny, wspierający polskich misjonarzy na całym świecie.

3. Wystawienie Najśw. Sakramentu od godz. 16:30. Modlitwy za Polskę, cały świat i Parafię.

4. Wydarzenia liturgiczne w nadchodzącym tygodniu:

• W środę jako I m-ca modlimy się do Matki Bożej Pocieszenia i św. Józefa;
  • W czwartek jako I m-ca modlimy się za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne;
  • W piątek jako I m-ca czcimy serce Pana Jezusa i wynagradzamy za grzechy własne i całego świata. Spowiedź w czasie mszy świętych;
  • W sobotę jako I m-ca wynagradzamy za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi. Różaniec wynagradzający o godz. 16.00.

5. Przy wyjściu z kościoła zabierzmy ze sobą karteczki ze Słowem Bożym na Nowy Rok.

6. Dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii i wszelką okazaną pomoc i życzliwość. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 270 zł. Na sobotę zapraszam rodziny: Kołodziejczyk, Rucińskich, Kućmierz, Wawro, Stepień i p. Lucynę Skalską.

7. Za tydzień o godz. 10.15 msza św. zbiorowa za zmarłych

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy w Nowym Roku obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego.