Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu

 1. W tygodniu w liturgii:
 • Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16:30 do czwartku włącznie
 1. W pierwszy piątek miesiąca czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa, modlitwą, spowiedzią i Komunią Świętą wynagradzamy za grzech popełnione przeciw Sercu Pana Jezusa. Spowiedź rano przed godz. 7:00 i po południu od godz. 16:15
 2. W pierwszą sobotę miesiąca wynagradzamy za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi, różaniec wynagradzający o godz. 16:00 Obietnice Matki Bożej dla tych, którzy nabożeństwo pierwszych sobót przyjmą i pięć pierwszych sobót odprawią: a) „tym, którzy to nabożeństwo przyjmą obiecuje ratunek. Przybędę w godzinę śmierci z całą łaską, jaka dla ich wiecznej szczęśliwości będzie potrzebna”. b) „ te dusze będą obdarzone szczególna łaską Bożą – jako kwiaty przed tronem Bożym je postawię”.
 3. W pierwszą niedzielę miesiąca adorujemy Pana Jezusa po każdej Mszy Świętej, o godz. 14:50 koronka do Bożego Miłosierdzia i różaniec do Najdroższej Krwi Pana Jezusa, o godz. 15:40 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
 4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w kościele o godz. 16:30 w kaplicy o godz. 17:30 i Msza Święta
 5. Od 01.03.2024r. Zmiana tajemnic różańcowych: modlimy się za Ojczyznę, o nawrócenie grzeszników, o łaskę trzeźwości dla uzależnionych
 6. 01.03.2024r. Obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych – święto upamiętniające żołnierzy podziemia niepodległościowego, którzy jako partyzanci po II wojnie światowej stawili opór komunistycznym władzą i aparatowi bezpieczeństwa
 7. Szkoła języka angielskiego metodą Helen Doron w Sułoszowej zaprasza dzieci od 3 miesiąca do 19 roku życia oraz dorosłych. Tel. podany w gazetce
 8. Odpust ku czci Św. Kazimierza w Wielmoży odbędzie się 04.03.2024r. O godz. 12:00 Serdecznie zapraszamy Parafian, gości, druhów, strażaków. O godz. 11:15 Różaniec prowadzone przez Różę pod wezwaniem Św. Kazimierza
 9. Za tydzień po każdej Mszy Świętej będzie można złożyć do puszki dobrowolną ofiarę na Misje Katolickie
 10. W zakrystii są do nabycia na stół wielkanocny: baranki i świece tzw. Walec i jajo
 11. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 400 zł . Na sobotę zapraszam rodziny: Pieszczek, Marszałek, Biernat i Dziedzic
 12. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom Składamy najserdeczniejsze życzenia, opieki Matki Bożej Zadroskiej, obfitości łask Bożych i darów płynących od Ducha Świętego.