Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą

1. W tygodniu w liturgii:
  • W poniedziałek Święto Św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Prosimy o Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego dla wszystkich dzieci naszej parafii.
  • W środę Wspomnienie Św. męczenników wietnamskich Andrzeja, Pawła i towarzyszy.
  • W czwartek Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  • W sobotę wspomnienie Św. Ojca Pio
  1. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00 modlitwa za Parafię, za Ojczyznę o pokój.
  2. W czwarty piątek miesiąca o godz. 17.30 droga krzyżowa, Msza święta na uczczenie i uwielbienie Ducha Świętego, modlitwy o uzdrowienie duchowe i fizyczne i błogosławieństwa. Serdecznie zapraszamy.
  3. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary: z dnia Fatimskiego, od mieszkańców ul. Stara wieś i Leśna w kwocie 2230 zł, oraz na potrzeby parafii, dziękuję za posprzątanie kościoła i złożone ofiary. Na sobotę bez kwiatów zapraszam rodziny: Przybek, Domagalskich, Tokaj, Siwieckich, Błachno i Jaros.
  4. Wyjazd pielgrzymki do Częstochowy w dniu 24.09.2023r. O godz. 7.15
  5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom Składamy najserdeczniejsze życzenia, opieki Matki Bożej Zadroskiej, obfitości łask Bożych i darów płynących od Ducha Świętego.