1. Wystawienie Najśw. Sakramentu codziennie o 16.30, modlitwy za Ojczyznę i Parafię. W środę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Łączymy się w modlitwie o Polskę, o intronizację Jezusa na Króla Polski wg objawień Sługi Bożej Rozalii Celakówny, oraz o pokój na Ukrainie i na  świecie.

2. Nabożeństwo drogi krzyżowej: w piątki o 16:30 w Kościele, w kaplicy o 17:30, nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o 15:45.

3. Z racji III piątku miesiąca, o godz. 19.00 odbędzie się Wieczór Uwielbienia Boga. Ze względu na czas Wielkiego Postu, będzie odprawiona Droga Krzyżowa, z udziałem scholii „Adoremus”. Prosimy, aby w ramach przygotowania do sakramentu Bierzmowania, udział w niej wzięła młodzież z klas ósmych. Zapraszamy również pozostałą młodzież oraz dorosłych do licznego udziału w tym modlitewnym wydarzeniu.

4. Na ołtarzu Św. Anny jest wystawiona parafialna Księga Trzeźwości z intencją podjęcia abstynencji oraz lista osób zobowiązujących się do całodziennego postu w wybranym dniu o chlebie i wodzie i odmówienia litanii do Św. Józefa w intencji nowych powołań kapłańskich.

5. W sobotę przypada uroczystość św. Józefa – oblubieńca NMP. Wystawienie Najśw. Sakramentu o 16.15 w czasie którego odmówimy różaniec poprowadzony przez Różę św. Józefa, a także litanię i modlitwy do św. Józefa.

7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i wszelką życzliwość.

8. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę 260 zł. Na sobotę zapraszam rodziny: Poseł, Kowalskich, Boroń, Kwapień, Dudzińskich oraz Annę i Dorotę Cyganków.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, składamy gorące życzenia, zdrowia duszy i ciała, opieki Maryi i św. Józefa oraz obfitości Bożych Łask.