1. Rozpoczynamy dziś Tydzień Biblijny. Starajmy się często czytać i rozważać Słowo Boże, które umacnia naszą wiarę i miłość do Boga. Przez cały tydzień, codziennie w czasie mszy św. o godz. 17.30, pierwsze czytanie będą czytać członkowie Kręgu Biblijnego w naszej parafii.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• W poniedziałek – św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski
  • We wtorek – św. Marka, Ewangelistę
  • W sobotę – św. Katarzynę Sieneńską, dziewicę i dr Kościoła, patronkę Europy

3. Wystawienie Najśw. Sakramentu codziennie o godz. 17.00. Modlitwy za parafię, o urodzaje i błogosławieństwo w pracy.

4. W piątek o godz. 17.30 Droga Krzyżowa, a po niej msza św. na uwielbienie i uczczenie Ducha Św. Modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie, poświęcenie oleju, wody, soli, świec i innych przedmiotów. Zapraszamy.

5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i wszelką życzliwość.

6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła oraz złożenie ofiary. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszamy rodziny: Piechnik, Herian, Barbarę Sowulę, Grażynę Ferdek, Helenę Sarotę, Dorotę Ferdek.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, składamy gorące życzenia, zdrowia duszy i ciała, opieki Maryi i św. Patronów oraz obfitości Bożych Łask.