1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

• W piątek – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

2. Jutro rozpoczęcie roku Szkolnego, Msza Św. o Boże błog., opiekę Bożą dla uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły o godz. 7:30 w Kościele i o godz. 9:00 w Kaplicy.

3. W pierwszą środę miesiąca czcimy św. Józefa.

W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się za kapłanów i o nowe powołania.

W piątek obchodzimy święto Narodzenia NMP pobłogosławimy ziarno i nasiona na zasiew.

4. W piątek rozpoczęcie Roku Szkolnego. Msza św. dla dzieci i młodzieży z Zadroża o godz. 7.30., dla dzieci i młodzieży w Wielmoży o godz. 8.00.

5. Wystawienie Najśw. Sakramentu od godz. 17:00 modlitwy za parafie, ojczyznę i pokój na świecie.

6. W przyszłą niedziele o godz. 10:15 Msza św. zbiorowa za zmarłych, których prosimy zgłaszać, natomiast na godz. 12:00 zapraszam wszystkie dzieci, które rozpoczynają przygotowanie do I komunii św. Poświęcimy również przybory szkolne dla dzieci które rozpoczynają naukę w szkole.

7. Bóg zapłać za przystrojenie kościoła i złożoną ofiarę 400 zł. A na sobotę zapraszam rodziny: Genowefę Siniecką, Sylwię Pawlik, rodz. Skalskich, Kajca, Latos i Bąk.

8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia obfitości Bożych łask.