1. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o 16.30. W środę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia.

2. Nabożeństwo drogi krzyżowej: w piątki o 16:30 w Kościele, w kaplicy o 17:30, nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem Pasyjnym w niedzielę o 15:40.

3. Spotkanie Kręgu Biblijnego o 17.30 we wtorek.

4. Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii rozpoczną się 23 marca (czwartek) i potrwają do 26 marca (niedziela). Szczegóły podamy w przyszłym tygodniu.

5. Jutro przypada 10 rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Módlmy się o światło Ducha Św, i potrzebne łaski w roztropnym prowadzeniu Kościoła.

6. Wśród uczynków pokutnych obok modlitwy i postu jest jałmużna. Siostry Duchaczki pracujące w parafii Sułoszowa, mają również swój dom zakonny w miejscowości Pisaruwka na Ukrainie dla matek samotnych z dziećmi. Siostry pokornie proszą o pomoc poprzez ofiarowanie konkretnych produktów. Lista potrzeb znajduje się w gazetce. Pudełka, kartony z darami można składać na plebanii. Za wszelką pomoc i dobroć siostry składają serdeczne podziękowania i zapewniają o modlitwie w intencji ofiarodawców.

7. Program pielgrzymki do Medjugorie znajduje się w zakrystii.

8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i wszelką życzliwość. Dziękujemy za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę. Na sobotę zapraszamy rodziny: Biełaś, Kołodziejczyk, Ferdek, Pęczek, Kubik, Baranek, Malarz, Stano i Skalskich.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, składamy gorące życzenia, zdrowia duszy i ciała, opieki Maryi i św. Józefa oraz obfitości Bożych Łask.