Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu

 1. W tygodniu w liturgii:
 • W poniedziałek Święto Św. Kazimierza, Królewicza o godz. 12:00 Msza Święta Odpustowa w kaplicy, której Przewodniczyć będzie ks. dr Michał Borda z Wydziału Katechetycznego Diecezji Sosnowieckiej. Zapraszamy mieszkańców, gości, druhów, strażaków. Różaniec o godz. 11:15
 • Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16:30 w środę i czwartek o godz. 16:00 modlimy się za Ojczyznę, za Parafię, o pokój
 1. W pierwszy środę miesiąca czcimy Św. Józefa, W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się za Kapłanów i o nowe powołania. Do tej modlitwy zapraszam wspólnotę „Margaretka”
 2. Rekolekcje Wielkopostne odbędą się dla Szkół Podstawowych 14 i 15.03.2024r. Dla starszych od 15 do 17.03.2024r. Szczegóły podamy za tydzień. Modlitwą obejmijmy ks. Rekolekcjonistę i wszystkich prowadzących rekolekcje
 3. W niedzielę o godz. 15:40 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
 4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w kościele o godz. 16:30 w kaplicy o godz. 17:30 i Msza Święta
 5. Za tydzień Msza Święta zbiorowa za zmarłych, prosimy o podanie zmarłych do tej modlitwy
 6. Jest planowana Kolonia nad morze. Termin koloni jest uzgadniany, ale najprawdopodobniej w sierpniu
 7. W zakrystii są do nabycia na stół wielkanocny: baranki i świece tzw. Walec i jajo
 8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 300 zł. Mieszkańcy Wielmoży zakończyli sprzątanie kościoła, którym jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i złożone ofiary. Na sobotę zapraszam rodziny: Wypchał, Karcz, Furgalińskich, Bierców, Maj, Edwarda Wypchał, Kurek i Bień
 9. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom a zwłaszcza Księdzu abp Adrianowi – Administratorowi naszej Diecezji składamy najserdeczniejsze życzenia, opieki Matki Bożej Zadroskiej, obfitości łask Bożych i darów płynących od Ducha Świętego.
 10. W wyjątkowych sytuacjach ks. Proboszcz może udzielić w piątek dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych na terenie swojej parafii. Potrzeba o nią poprosić