Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXI Niedzielę Zwykłą

 1. W tygodniu w liturgii:
 • W czwartek Święto rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
 • W piątek Wspomnienie Św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
 • W sobotę Wspomnienie Św. Marcina z Tours, biskupa Odpust Parafialny
 • Różaniec do piątku włącznie o godz. 16:30
 1. W sobotę będziemy przeżywać Odpust ku czci Św. Marcina oraz 105 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Kazania i Sumę odprawi ks. Michał Borda z wydziału katechetycznego naszej Diecezji. Zapraszamy całą asystę, orkiestrę, chórek parafialny, druhów strażaków, panie od feretronów z Koła Gospodyń Wiejskich, Różaniec do Krwi Pana Jezusa, dziewczynki do sypania kwiatów.
 2. W przyszłą niedzielę Msza Święta zbiorowa za zmarłych, a po każdej Mszy Świętej będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na Kościół Prześladowany.
 3. 19.11.2023r. To jest w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12:00 będą poświęcone i rozdane modlitewniki dla klas komunijnych i od godz. 13:00 w salce parafialnej będą pobrane miary na stroje komunijne. Zaliczka na stroje wynosi 100 zł.
 4. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 300 zł. A za dwa tygodnie zapraszam rodziny: Gądek, Jolantę, Mieczysława Dziedzic, Derewiaka, Krystynę Dziedzic, i Alicję Gądek.
 5. W piątek na godz. 19:00 zapraszam na wieczór uwielbienia Boga z modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie duszy i ciała.
 6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom Składamy najserdeczniejsze życzenia, opieki Matki Bożej Zadroskiej, obfitości łask Bożych i darów płynących od Ducha Świętego.