Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną

  1. W tym tygodniu w liturgii:
  • We wtorek Uroczystość Św. Wojciecha bp i męczennika, Głównego Patrona Polski.
  • W czwartek Święto Św. Marka Ewangelisty.
  1. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00, modlitwy za Parafię, Ojczyznę i o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. W piątek jako czwarty piątek miesiąca o godz. 17:30 Droga Krzyżowa, o godz. 18:00 Msza Święta na uczczenie i uwielbienie Ducha Świętego, po niej modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie z błogosławieństwem. Serdecznie zapraszamy.
  3. W przyszłą niedzielę razem z klerykiem naszego Seminarium Sosnowieckiego modlić się będziemy o nowe powołania do stanu kapłańskiego, szczególnie do naszej diecezji.
  4. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 300 zł, a na sobotę bez kwiatów zapraszam rodziny: Gajdę Irenę, Głowackich, Zaręba, Głąb i Petlic.
  5. Pogrzeb śp. + Ireny Marzec z Wielmoży odbędzie się we wtorek o godz. 13:30 Różaniec i Msza Święta.
  6. W dniach od 27.04 do 03.05 zaprosiliśmy do naszej Parafii obraz Matki Bożej Łaskawej, patronki Warszawy i Strażniczki Polski. W sobotę o godz. 17:45 wprowadzimy uroczyście obraz do kościoła i przywitamy Matkę Bożą, w niedzielę Pani Aneta, koordynatorka tej peregrynacji po każdej Mszy Świętej opowie nam o historii tego obrazu. Gorąco zachęcamy do udziału i modlitwy, aby złożyć hołd naszej Pani i Królowej i prosić o potrzebne łaski. W sobotę o godz. 20:30 i w następne dni zapraszam na Różaniec zakończony Apelem Jasnogórskim.
  7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom Składamy najserdeczniejsze życzenia, opieki Matki Bożej Zadroskiej, obfitości łask Bożych i darów płynących od Ducha Świętego.