1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest w Kościele jako Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• W poniedziałek – św. Stanisława, biskupa i męczennika – głównego patrona Polski
  • W piątek – NMP z Fatimy
  • W sobotę – św. Macieja, Apostoła

3. W piątek przypada uroczystość Matki Bożej Fatimskiej. Rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie o godz. 19.00. Figurę Matki Bożej ubiorą i poniosą w procesji mieszkańcy kolonii Skotnica, Studzianki i Podkrzewie. Przynosimy świece na procesje.

4. W przyszłą niedzielę 29 dzieci z klas III przystąpi do I Komunii Świętej na mszy o godz. 10.15. Otoczmy dzieci i ich rodziny gorącą modlitwą.

5. Rozpoczynają się ciepłe miesiące. Zadbajmy o godny strój w świątyni.

6. Nabożeństwa majowe w codziennie po pierwszej mszy św. wieczornej. W kaplicy w Wielmoży we wtorki o godz. 18.30, a po nim msza święta.

7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i wszelką życzliwość.

8. Piątego czerwca będziemy przeżywać 750 lecie powstania miejscowości Zadroże. Obok licznych interesujących wydarzeń, w programie znajduje się również msza święta o godz.14.30. Szczegółowy program zostanie podany przez organizatorów. Gorąco polecajmy tę uroczystość i wszystkich mieszkańców Zadroża opiece Bożej.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, składamy gorące życzenia, zdrowia duszy i ciała, opieki Maryi i św. Patronów oraz obfitości Bożych Łask.