1. Wystawienie Najśw. Sakramentu codziennie o 17.00, modlitwy za Ojczyznę i Parafię. W środę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Rozpoczynamy okres pasyjny, czyli czas szczególnego rozważania męki i śmierci Chrystusa.

2. Nabożeństwo drogi krzyżowej: w piątki w kościele o 17:30, w kaplicy o 18:00, nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o 15:45.

3. W czwartek jako I m-ca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.

4. Za tydzień przypada Niedziela Palmowa – Niedziela Męki Pańskiej. Poświęcenie palm w czasie każdej mszy św. O godz. 12.00 procesja z palmami wokół kościoła na pamiątkę uroczystego wjazdu Jezusa do Jerozolimy. W tym dniu przypada również Odpust w klasztorze w Imbramowicach.

5. Na dzień 31.03.2022 roku nasza Parafia liczy 2752 wiernych. W Wielmoży – 1586, w Zadrożu – 850, a w Milonkach – 316.

6. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 18.00

7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i wszelką życzliwość oraz za ofiarę 1500 zł na misje.

8. W przyszłą sobotę na sprzątanie naszej świątyni zapraszamy: Elżbietę Pondelę, Karolinę Kozińską, rodz. Sowulów, Bak, Ciępków, Rech, Gałów i Jaglarz.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, składamy gorące życzenia, zdrowia duszy i ciała, opieki Maryi i św. Józefa oraz obfitości Bożych Łask.