Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu

 1. W tygodniu w liturgii:
 • Wystawienie Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do czwartku włącznie o godz. 16:30 modlimy się za Ojczyznę, za Parafię, o pokój
 1. Od czwartku rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne: dla uczniów Szkoły Podstawowej w Zadrożu w czwartek i piątek o godz. 9:00 dla uczniów Szkoły Podstawowej w Wielmoży w kaplicy o godz. 10:30 Prosimy Nauczycieli i rodziców o pomoc, aby bezpiecznie się odbyły. Rekolekcje dla starszych rozpoczną się w piątek o godz. 7:30, o godz. 10:30 Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych, którym prosimy pomóc w dotarciu do kościoła, o godz. 16:30 droga Krzyżowa i o godz. 17:30 Msza Święta z nauką. Drugi dzień rekolekcji to dzień pojednania się z Bogiem i moim bliźnim w Sakramencie Pokuty i Pojednania. Rozpoczęcie spowiedzi od godz. 9:00 i po południu od godz. 15:30 Msze Święte o godz. 9:30, 11:30, 16:00 i 17:30 Zakończenie rekolekcji w niedzielę, o godz. 15:40 Gorzkie Żale z nauką pasyjną. Rekolekcje poprowadzi O. Robert ze zgromadzenia Ojców Kapucynów. W czasie rekolekcji będzie zbierana taca na potrzeby rekolekcji
 2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16:30 tylko w kościele
 3. W środę modlimy się o wszelkie potrzebne łaski dla Papieża Franciszka z racji 11 rocznicy wyboru na Stolicę Piotrową
 4. W piątek 22.03.2024r. O godz. 20:00 pragniemy aby droga Krzyżowa odbyła się po terenie Parafii. Jeśli jednak pogoda nie dopisze to droga odbędzie się w kościele. Szczegóły podamy za tydzień
 5. W zakrystii są do nabycia na stół wielkanocny: baranki i świece tzw. Walec i jajo
 6. Od 16.03.2024r. Do 24.03.2024r. Rozpoczyna się ogólnopolska nowenna o Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny, o zgodę narodową i o poszanowanie życia ludzkiego, za przyczyną Matki Bożej Królowej Polski, Św. Andrzeja Boboli, Św. Jana Pawła II i bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Zapraszamy do tej modlitwy wszystkich, którym leży na sercu dobro Ojczyzny, o godz. 20:30 będzie Różaniec i Apel Jasnogórski
 7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Na sobotę 23.03.2024r. zapraszam rodziny: Sowulów, Świda, Latacz, Muzyk, Paczyńskich, Borówka i Głąb
 8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia, opieki Matki Bożej Zadroskiej, obfitości łask Bożych i darów płynących od Ducha Świętego.
 9. 14.03.2024r. O godz. 18:00 w Centrum Kultury w Sułoszowej odbędzie się spotkanie dotyczące możliwości uzyskania dotacji na bezpłatne ocieplenie domu, wymianę okien, drzwi oraz wymiany pieca na nowy. Dzięki dostępnej dotacji możliwe jest uzyskanie wsparcia finansowego bez konieczności wkładu własnego