Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIII Niedzielę Zwykłą

1. W tygodniu w liturgii:
  • We wtorek Najświętszego Imienia Maryi
  • W środę Św. Jana Chryzostoma, Bp i doktora Kościoła
  • W czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  • W piątek Matki Bożej Bolesnej
  • W sobotę Św. Męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana Bp
  1. W środę kolejne nabożeństwo fatimskie o godz. 19.00 Proszę o ubranie figury Matki Bożej i poniesienie w procesji mieszkańców ul. Stara wieś i ul. Leśna.
  2. W Sułoszowej, koło myjni samochodowej od 18.09 otwarto szkołę językową metodą „helen doron”. Tel. 602-492-024 W zakrystii. Do wiadomości.
  1. Jutro to jest 11.09 od godz. 9.00 zapisy na intencje na Nowy Rok.
  • W II niedzielę miesiąca będzie Msza Św. zbiorowa za zmarłych
  • W III niedzielę Msza Św. Z racji 1 rocznicy ur. i z podziękowaniem za dar Chrztu Św.
  1. W przyszłą niedzielę na godz. 10.15 zapraszamy uczniów z klas VII i VI na rozpoczęcie przygotowań do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  2. Zapraszamy chłopców po ukończeniu III klasy do służby ministranckiej oraz dziewczynki do uczestniczenia w scholi parafialnej.
  • spotkanie dla kandydatów i ministrantów w sobotę 16.09 o godz. 18.00
  1. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary na potrzeby parafii. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 450 zł. Na sobotę bez kwiatów zapraszam rodziny: Siwieckich, Tokaj, Podsiadło, Włodarczyk, Gandziorowskich i Grysak.