1. Wystawienie Najśw. Sakramentu codziennie o 17.00, modlitwy za Ojczyznę i Parafię. W środę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia.

2. Nabożeństwo drogi krzyżowej: w piątki w kościele o 17:30, w kaplicy o 18:00, nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o 15:45.

3. W piątek jako I m-ca czcimy serce Pana Jezusa i wynagradzamy za grzechy własne i całego świata. Spowiedź rano przed godz. 7.00 oraz od godz. 17.30; W sobotę jako I m-ca wynagradzamy za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi. Różaniec wynagradzający o godz. 17.00. W niedzielę jako I m-ca adoracja po każdej mszy św. Nabożeństwo Gorzkich Żali o 15:45.

4. I Sobota miesiąca będzie również dniem spowiedzi w naszej parafii. Księża z naszego dekanatu spowiadać będą od godz. 9.00 do 12.00 oraz od 16.30 do 18.00.

5. W przyszłą niedzielę w Wolbromskim kinie, o godz. 14.30 rozpocznie się seans filmu pt. „Cud Guadelupe”. Opowiada on o niezwykłych objawieniach Matki Bożej w Meksyku w roku 1531. Ponieważ wiele osób uda się do kina własnym transportem, nie będziemy wynajmować autokaru. Prosimy o zabranie ze sobą osób, które nie mają możliwości przyjechać samodzielnie do kina.

6. We wtorek nie będzie Spotkania Kręgu Biblijnego.

7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i wszelką życzliwość.

8. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę. Za dwa tygodnie zapraszamy: Elżbietę Pondelę, Karolinę Kozińską, rodz. Sowulów, Bak, Ciępków, Rech, Gałów i Jaglarz.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, składamy gorące życzenia, zdrowia duszy i ciała, opieki Maryi i św. Józefa oraz obfitości Bożych Łask.