Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVII Niedzielę Zwykłą

  1. W tygodniu w liturgii:
  • W piątek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana
  • W sobotę wspomnienie Św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy, Apostołki Serca Bożego
  • Różaniec w kościele o godz. 17:00 w kaplicy we wtorki o godz. 17:30 w niedzielę o godz. 15:40
  1. W piątek ostatnie nabożeństwo fatimskie. O godz. 19:00 Figurę Matki Bożej ubiorą i poniosą w procesji panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Wielmoży i Zadroża. Na procesie przynosimy świece.
  2. Od 13.10.2023r. W polskich kinach można obejrzeć film pt. „Oblicze Jezusa”. Jest to spotkanie z Jezusem w wizerunkach „nie uczynionych ludzką ręką”. Poznajemy przy tym ludzi, którzy dla Oblicza Jezusa odmienili swoje życie, dokonali wielkich dzieł i z pokorą służą drugiemu człowiekowi.
  3. Zbiórka plastikowych nakrętek: Caritas Diecezji Sosnowieckiej prowadzi zbiórkę plastikowych nakrętek na rzecz Schroniska dla Bezdomnych w Będzinie. Zachęcamy do udziału w zbiórce która będzie trwać przez cały październik i listopad.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić kolejny Dzień Papieski. Za przyczyną Św. Jana Pawła II będziemy prosić w intencji naszej ojczyzny, za Kościół, oraz w intencji ludzi młodych. Jak co roku będzie można złożyć do puszki dobrowolną ofiarę dla młodzieży z biedniejszych rodzin, pragnącej dalej się kształcić. Również w tę niedziele młodzież z naszej parafii będzie sprzedawać kremówki, z których dochód będzie przeznaczony na parafialny fundusz młodzieżowy. Zakup słodkości będzie można dokonać na dolnej salce parafialnej po Mszy Św. O 7:30, 10:15 i 12:00
  5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Na sobotę bez kwiatów zapraszam rodziny: Bierca, Piwowarskich, Domagała, Grzęda i Chrobocińskich
  6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom Składamy najserdeczniejsze życzenia, opieki Matki Bożej Zadroskiej, obfitości łask Bożych i darów płynących od Ducha Świętego.