1. Dzisiaj przeżywamy święto Chrztu Pańskiego. Przypomina nam on o chrzcie Jezusa w wodach rzeki Jordan i jest zapowiedzią sakramentu chrztu świętego. Dzisiejsza niedziela kończy okres Bożego Narodzenia.

2. Wystawienie Najśw. Sakramentu codziennie od godz. 16:30. Modlitwy do Bożego Miłosierdzia za Parafię i o pokój na Świecie.

3. Naczynie z wodą święconą znajduje się w pojemniku w bocznym wejściu.

4. Dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii i wszelką okazaną pomoc i życzliwość. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Na sobotę zapraszamy rodziny: Kućmierz, Pasternak, Żezała, Pałka, Skalskich, Anioł.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Szczęść Boże.