Ogłoszenia Duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną

1. W tym tygodniu w liturgii:
  • W poniedziałek Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba.
  • W środę Uroczystość Św. Stanisława bp i męczennika, Głównego Patrona Polski.
  • W piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  • W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  1. Nabożeństwa majowe w kościele po pierwszej Mszy Świętej, w kaplicy we wtorki o godz. 18:30 Msza Święta i nabożeństwo
  2. Prosimy o udekorowanie przydrożnych krzyży i kapliczek. Starajmy się licznie uczestniczyć w nabożeństwach majowych.
  3. Za tydzień Msza Święta zbiorowa za zmarłych, oraz poświęcenie pól od godz. 17:00 Tradycyjnie rozpoczniemy od ul. Wesołej i od Zagórowej.
  4. Rozpoczynają się ciepłe miesiące – pamiętajmy o godnym stroju do kościoła.
  5. W środę Ks. bp Nominat Artur Ważny rozpocznie kanoniczne urzędowanie i pracę w naszej Diecezji. Módlmy się o światło Ducha Świętego i opiekę Maryi.
  6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 250 zł, a na sobotę bez kwiatów zapraszam rodziny: Kołodziejczyk, Bugaj, Domagałów, Głowackich, Borówków, Osolińskich, Petlic i Tokaj.
  7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom Składamy najserdeczniejsze życzenia, opieki Matki Bożej Zadroskiej, obfitości łask Bożych i darów płynących od Ducha Świętego.