Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego

1. Dzisiejsza niedziela kończy okres Bożego Narodzenia.

2. Wystawienie Najśw. Sakramentu codziennie od godz. 16:30. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia. Prośby można wrzucać do skrzynki w bocznym wejściu.

3. Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszej parafialnej scholii „Mocni Sercem”. Odbędzie się on w przyszłą niedzielę, po mszy św. o godz. 10.15 i potrwa do mszy o godz. 12.00. Starajmy się docenić ich pracę, to, że chcą śpiewać dla Boga, ale również to, że chcą służyć śpiewem i modlitwą dla nas i całej Parafii.

4. Plan wizyty duszpasterskiej w nadchodzącym tygodniu:

Wtorek 11.01.2022r.od godz. 09:00 – Milonki do strony Zagórowej do Tarnawy

Środa 12.01.2022r. – od godz. 12:00 – Milonki „Skałki”

Piątek 14.01.2022r. – od godz. 15:00 – Milonki „Słoneczna”

Sobota 15.01.2022r. – od godz. 09:00 – Wielmoża, ul. Podzamcze, Graniczna, Zamkowa

5. Panie ze Stowarzyszenia „Dobrosław” w następną niedzielę prosić będą o pomoc dla 11 letniej Kornelii, która cierpi na ciężkie zaburzenia rozwoju autyzmu oraz upośledzenie umysłowe w stopniu znacznym.

6. Dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii i wszelką okazaną pomoc i życzliwość.

7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 60 zł. Na sobotę zapraszam rodziny: Głowackich, Starzyk, Świdów, Tadeusza Kowalskiego, Irenę Petlic.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Szczęść Boże.