1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• W poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła. Msza w kaplicy o godz. 9.00.
  • W środę – św. Jadwigę Królową
  • W czwartek – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  • W sobotę – św. Barnabę, Apostoła

2. Dzisiejsza uroczystość Zesłania Ducha Św. kończy okres Wielkanocny. Przyszła niedziela Trójcy Przenajświętszej kończy zaś okres komunii świętej wielkanocnej.

3. Zbliża się uroczystość Bożego Ciała. Ołtarze będą ustawione w następujących miejscach:

1. Przy krzyżu na posesji rodz. Glonków
  2. Przy remizie
  3. Przy posesji rodz. Kurek
  4. Przy figurze Serca Pana Jezusa

4. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i wszelką życzliwość.

5. Zapowiadana pielgrzymka do Medjugorie odbędzie się w dniach od 17 do 25 lipca. Koszt pielgrzymki to 1700 zł. (650 zł + 230 euro). Szczegółowy program wywieszony jest w gablocie, w gazetce parafialnej oraz stronie internetowej naszej parafii.

6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Na sprzątanie w przyszłą sobotę (bez kwiatów), zapraszamy rodziny: Chmiest, Bugaj, Misiak, Świda, Laskowskich, Skalskich, Tomasza Świdę.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, składamy gorące życzenia, zdrowia duszy i ciała, opieki Maryi i św. Patronów oraz obfitości Bożych Łask.