Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Zmartwychwstania

  1. Pragnę gorąco podziękować za złożone ofiary do Ciemnicy, Grobu Pańskiego oraz na wystrój ołtarzy w kościele i kaplicy. Dziękuję Ks. Tomaszowi, ministrantom i lektorom za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego oraz przygotowanie Triduum Paschalnego. Dziękuję osobą za pomoc przy transporcie kwiatów i udekorowanie ołtarzy. Dziękuję druhom, strażakom z Zadroża za pełnienie warty przy Grobie Pańskim oraz druhom, strażakom z Wielmoży za udział we Mszy Świętej Rezurekcyjnej. Dziękuję orkiestrze, panią z KGW, od feretronów, od Różańca Maryjnego i Krwi Pana Jezusa, Panom od baldachimu, Panu Organiście i Kościelnemu.
  2. Trwamy w Oktawie Zmartwychwstania Pańskiego, jutro drugi dzień Świąt, ofiary zebrane na tacę są przeznaczone na uczelnie katolickie. W piątek ze względu na uroczysty charakter Oktawy Wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00, nowenna i koronka do Bożego Miłosierdzia. W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o nowe powołania, w pierwszy piątek miesiąca wynagradzamy za popełnione grzechy przeciw Najświetniejszemu Sercu Pana Jezusa, spowiedz od godz. 17:00. W pierwszą sobotę miesiąca wynagradzamy za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi, nabożeństwo pierwszych sobót o godz. 17:00
  4. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy Świętej Koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 15:00 zapraszam na Godzinę Miłosierdzia Bożego, o którą prosił Pan Jezus przez Siostrę Faustynę
  5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, a na sobotę bez kwiatów zapraszam rodziny: Gumulów, Skalskich, Bugaj, Glonek, Frosik, Świdów i Borówków.
  6. Dziękujemy za wszystkie złożone życzenia z racji Dnia Kapłańskiego i Zmartwychwstania Pańskiego. My duszpasterze z racji dzisiejszych Uroczystości pragniemy złożyć serdeczne życzenia Parafianom i Gościom: życzymy aby Chrystus Zmartwychwstały umocnił waszą wiarę, nadzieję i miłość, aby uwalniał wasze serca od wszelkich lęków i niepokojów, a napełniał je pokojem i miłością. Niech Pan Jezus obdarza Was siłą i błogosławieństwem, wszelkim dobrem w godnym przeżyciu każdego dnia. Szczęść Boże!