1. Pragnę serdecznie podziękować za złożone ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, Ciemnicy i wystrój ołtarzy w kościele i kaplicy. Dziękuję ks. Michałowi, ministrantom, lektorom i innym osobą za organizację Ciemnicy i Grobu Bożego. Dziękuję za piękne przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego i dnia dzisiejszego. Serdeczne podziękowania kieruję druhom strażakom z Zadroża za pełnienie warty przy Grobie Pańskim oraz druhom strażakom z Wielmoży za udział we mszy św. Rezurekcyjnej. Dziękuję orkiestrze, Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich, Paniom od Feretronów, Paniom od różańca, Panom od baldachimu. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tych uroczystości.

2. Trwamy w Oktawie Zmartwychwstania Pańskiego. Jutro II dzień Świąt. Taca przeznaczona będzie na uczelnie katolickie. W piątek ze względu na oktawę świąt, nie obowiązuje post.

4. Wystawienie Najśw. Sakramentu codziennie o godz. 17.00. W trakcie nowenna oraz koronka do Bożego Miłosierdzia. Modlitwy za ojczyznę i o pokój.

5. W IV piątek m-ca zapraszam na godz. 18.00 na msze św. do Ducha Świętego. Po niej modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie. Ze względu na oktawę, nie będzie Drogi Krzyżowej.

6. Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia, o która prosił siostrę Faustynę Pan Jezus. Również w tą niedzielę rozpoczniemy renowację Misji Parafialnych, które odbyły się w czerwcu ubiegłego roku. Nauki rekolekcyjne poprowadzi – jak przed rokiem – ks. dr Jan Koclęga. W niedzielę na mszach o godz. 7.30, 9.00, 10.15 i 16.00 nauka ogólna. Na msze o godz. 12.00 zapraszamy wszystkich uczniów ze szkół podstawowych, szczególnie przygotowujących się do sakramentu I Komunii Świętej i Bierzmowania. Program na kolejne dni podamy w przyszłą niedzielę.

7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i wszelką życzliwość.

8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła oraz złożenie ofiary. Na sobotę (bez kwiatów) zapraszam rodziny: Kotlarz, Martę Głowacką, Ewę Kowal, rodzinę Petlic, Annę Pieszczek i rodzinę Bałazy.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, panu Jerzemu naszemu organiście z okazji dnia imienin, składamy gorące życzenia, zdrowia duszy i ciała, opieki Maryi i św. Patronów oraz obfitości Bożych Łask.